Szanowni Państwo,
W związku z zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusem SARS-CoV-2 mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych Pacjentów oraz Personelu w obu Zakładach do odwołania wprowadziliśmy
CAŁKOWITY ZAKAZ ODWIEDZIN!

Jednocześnie prosimy o ograniczenie do niezbędnego minimum wizyt w naszych sekretariatach i administracji poprzez załatwianie wszelkich spraw drogą telefoniczną lub mailową.


KSIĘGA REJESTROWA WOJEWODY MAŁOPOLSKI NUMER 000000006698

Firma Neomedica Sp. z o.o. prowadzi swoją działalność medyczną związaną z opieką długoterminową od 2001 roku. W ciągu tego czasu zdobyliśmy cenne doświadczenie, które umiejętnie wykorzystujemy w codziennej pracy z naszymi podopiecznymi.

Obecnie Neomedica Sp. z o.o. prowadzi wyspecjalizowaną działalność medyczną – Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w dwóch obiektach zlokalizowanych w Krakowie oraz w Wieliczce.

Oba Zakłady Opiekuńczo-Lecznicze:

1. NZOZ Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Nr 1 mieszczący się przy ulicy Prądnickiej 36 w Krakowie,

2. NZOZ Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Archanioła Michała mieszczący się przy ulicy Czarnochowskiej 23 w Wieliczce


świadczą usługi medyczne w ramach umowy
z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Więcej informacji w zakładce PLACÓWKI.

Wszelkie informacje na temat zasad umieszczania Pacjentów w NZOZ ZOL Archanioła Michała (w Wieliczce) udzielamy telefonicznie pod numerem telefonu:

539 00 12 12

12 25 00 996


Wszelkie informacje na temat zasad umieszczania Pacjentów w NZOZ ZOL Nr 1 (w Krakowie) udzielamy telefonicznie pod numerami telefonów:


12 423 30 33 (dyżurka pielęgniarek)

605 183 882 (komórkowy).