NZOZ Zakład Opiekuńczo- Leczniczy Archanioła Michała

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Archanioła Michała przyjmuje Pacjentów do opieki, leczenia i rehabilitacji w nowym obiekcie otwartym w 2014 roku spełniającym wszelkie wymogi budowlane i sanitarne.

Nasz obiekt wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, który usprawnia przebywanie, poruszanie się oraz codzienną egzystencję osób w podeszłym wieku, niepełnosprawnych psycho-ruchowo (całkowity brak barier, łazienki przystosowane dla osób niepełnosprawnych, winda, itp.).

W placówce używany jest sprzęt medyczny i rehabilitacyjny (wózki inwalidzkie, podnośniki elektryczne, dźwigi kąpielowe, wszystkie łóżka sterowane elektrycznie, lampy bakteriobójcze, wanna do kąpieli wirowej kończyn, itp.).

Przyjmujemy Pacjentów w "ciężkich" stanach, którzy są wypisywani ze szpitali, lub nie mogą już sami przebywać w domu a których funkcjonowanie oraz "obsługa" przez najbliższych jest wręcz niemożliwa.

Budowa i wyposażenie tej placówki została wykonana między innymi przy wsparciu finansowym dotacji przyznanych przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.


Osoby zainteresowane szczegółami prosimy o kontakt pod numerem telefonów:

539 00 12 12
12 25 00 996