Szanowni Państwo,
W związku z zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusem SARS-CoV-2 mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych Pacjentów oraz Personelu w obu Zakładach do odwołania wprowadziliśmy
CAŁKOWITY ZAKAZ ODWIEDZIN!


Jednocześnie prosimy o ograniczenie do niezbędnego minimum wizyt w naszych sekretariatach i administracji poprzez załatwianie wszelkich spraw drogą telefoniczną lub mailową.Poszukujemy lokalnego koordynatora zbiórek na rzecz Naszej Placówki!

Uprzejmie informujemy, że (Neomedica) przystąpił do ogólnopolskiego systemu
 https://www.wsparciedlaszpitala.pl/ . Na stronie łatwo znaleźć można informacje o naszych aktualnych potrzebach w tym trudnym czasie, a także zadeklarować pomoc.

Poszukujemy osoby, która chciałaby podjąć się roli Koordynatora lokalnego. To osoba, która w systemie WsparcieDlaSzpitala.pl jest łącznikiem między Darczyńcami a placówką. Koordynator organizuje lokalne zbiórki, zbiera produkty i przekazuje je w imieniu Darczyńców placówce. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby się zaopiekować Naszą placówką, prosimy o wypełnienie zgłoszenia na stronie: https://www.wsparciedlaszpitala.pl/koordynator/
Zachęcamy do obejrzenia krókiego materiału wideo, który tłumaczy, na czym polega rola Koordynatora lokalnego: https://youtu.be/nBA8os_7MyU

Firma Neomedica Sp. z o.o. prowadzi swoją działalność medyczną związaną z opieką długoterminową od 2001 roku. W ciągu tego czasu zdobyliśmy cenne doświadczenie, które umiejętnie wykorzystujemy w codziennej pracy z naszymi podopiecznymi.

Obecnie Neomedica Sp. z o.o. prowadzi wyspecjalizowaną działalność medyczną – Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w dwóch obiektach zlokalizowanych w Krakowie oraz w Wieliczce.

NZOZ Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Nr 1 mieszczący się przy ulicy Prądnickiej 36, jak również NZOZ Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Archanioła Michała przyjmuje Pacjentów w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.
Więcej informacji w zakładce PLACÓWKI.


Wszelkie informacje na temat zasad umieszczania Pacjentów w NZOZ ZOL Nr 1 (w Krakowie) udzielamy telefonicznie pod numerami telefonów:

(12) 423 30 33 (dyżurka pielęgniarek)
+48 605 183 882 (komórkowy).

Wszelkie informacje na temat zasad umieszczania Pacjentów w NZOZ ZOL Archanioła Michała (w Wieliczce) udzielamy telefonicznie pod numerem telefonu:

+48 539 00 12 12